Archandělé, Enoch, Thovt

Live Stream: Příznaky Transformace

Datum: Neděle 17.12. od 19h

Odkaz na rozhovor níže 3 dny před 17.12.

Společne si odkryjeme pandořinu skříňku enigmy existence stvoření. Role archandělů, nephilim, annunaky, bílé rasy. 

Proč je Enoch hlavní postavou před poslední potopou a zároveň hlavním zdrojem, ze kterého čerpá Křesťanství, Islám a Hinduismus.

12 Aspektů Kvantového Krystalu

Téma: TRANSFORMACE

Datum: 13.4.2023 (17:00 – 22:00 hodin)

Místo konání: Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2

Již 6. večer věnovaný tématu SDÍLENÉHO FINANCOVÁNÍ…

Oslava zimního slunovratu 21.12.

Třetí výročí projektu 12D krystalu

Datum: 21.12.2023 od 16 do 20 hodin) Místo konání: Písek 21,  u Chlumce nad              Cidlinou  

Cena: Zdarma

Srdečně zveme všechny příznivce na velký ohňový rituál do SVOBODNÉ BUŇKY Písek 21 u Chlumce nad Cidlinou. Bude příležitost navštívit hotový celoročníhí zapuštěný skleník.

Přátelé ve čtvrtek 21.12. završíme ohňovou oslavou 3 roky projektu, ze které vzniká 3 letá škola pro realizaci Svobodných buněk.  Naberete zkušenosti a potkáte stejně smýšlející lidičky. Bude to velkolepé. Lokalita je v dobrém dojezdu z Prahy. 

Můžete pozvat i přátele a děti jsou vítáni. Vemte si sebou teplé oblěčení a něco malého na zakousnutí a posdílení s ostatními.

 Budeme se na vás těšit :🙏

Je velká kapacita. Dejte nám vědět ovaši účasti mailem na info@svobodne-bunky.cz 

12 Aspektů Kvantového Krystalu

Téma: TRANSFORMACE

Datum: 13.4.2023 (17:00 – 22:00 hodin)

Místo konání: Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2

Cena: 1200,- Kč

Dokončení 12 klíčů a nový začátek. 9. večer věnovaný tématu: TRANSFORMACE. Není třeba předchozí zkušenost.. Pokračujeme v rozjeté realizaci svobodné platformy našeho světa, která se tvoří v souladu přirozeného řádu a s posvátnou geometrií našeho 12ti stranného kvantového krystalu. Dostáváme se do druhé poloviny aktivace  aspektů. Rozběhli jsme web a částečně decentralizovanou mezinárodní platformu. Nově testujeme volební modul DAO. Je nás již několik aktivních lidí, co pokračujeme v budování naší soběstačné – pravé ekonomiky a zapojuje se více lidí, co chce s námi tvořit a ne jen o tom hovořit. Na setkání si předáváme nástroje pro zlepšení osobního života. Radujeme se a léčíme uvězněné emoce. Propojujeme se do nekonečné lásky stvořitele. Učíme se 7 základních lidských ctností, které jsou nedílnou součástí naší komunity.

Jste srdečně zváni. Vaše účast podpoří nejen váš růst, ale i naši komunitu a celý projekt svobodných buněk.

Registrace také na info@svobodne-bunky.cz

Aktivační cesta do Egypta

Přepis starého matrixu na slunovrat 21.6. - Nový Egyptský Rok

Datum:16-23.6.2023  Místo konání: Egypt  Cena: 28000,- Kč

👉Láká tě oslavit letošní Slunovrat v Egyptě 21.6. – staroegyptský Nový rok? 🪶 😊 
Delší dobu čekám na vhodný čas aktivovat 12 D krystal na prvním bodu Zemské mřížky. 🌍
🦄Přišel silný impulz pro návštěvu Egypta na 7 dní od 16. do 23.6. Připravil jsem 3 hlavní zastávky: 3, Luxor Temple – údolí králů 2, Osirion Temple – květ života 1, pyramidy v Gize. Bude I návštěva muzea v Káhiře. Můžete se těšit na nevšední zážitky, které Egypt nabízí s koupáním v Rudém moři. Nejdříve začneme u hlavních 3 pyramid a poté se pustíme údolím Nylu dolů až do Karnaku na mystický slunovratový rituál s krystalem. Pak k moři do Hughrady a odlet domů.😃
 
🐳Náklady cca 28 000,- Kč se zpáteční letenkou z Prahy, jídlem a ubytováním. Můžete přijet na hlavní slunovratový rituál 12D krystalu do Luxoru 21.6. Tím bude cena poloviční. 🥳🍀🐚
 
Krystal Dvanáctistěn – Třetím rokem se skupinami lidí aktivně tvoříme kolektivní energoinformační pole pro změnu paradigmatu, který přichází. Je to vidět I ve hmotě a čím dál více lidí se připojuje, aby spolutvořili zdravý svět, ve kterém chceme žít. 🦋
🥰Rozhodl jsem se s krystalem podstoupit výjezd do zahraničí a postupně aktivovat/přepisovat 12 hlavních bodů na Zemi. Máte unikátní příležitost být součástí velkých aktivací, hlubokých zážitků a poznat spřízněné duše. Jedná se o unikátní příležitost pro malou skupinku. 💫
 
✅Pokud cítíte, že to s vámi rezonuje, tak mi napište do zprávy pro více informací. 👋💖😄Přátelé budu se na vás těšit. 🙏 Přihláška na info@svobodne-bunky.cz

Setkání Svobodných Buněk

Téma: Zhodnocení rozvoje SB

Datum: 19-20.8.2023 (od 14h)

Místo konání: Lažany 49, 364 52 Štědrá

Víkend v přátelském kruhu sdílení, hraní na bubínky, dobré jídlo, skvělá společnost v nádherném místě. Posunutí realizace Svobodných Buněk.

Setkání je otevřeno i novým zájemcům.

Přihláška na info@svobodne-bunky.cz

Zahrada živlů - Víkendový pobyt v Krkonoších

12 Aspektů Kvantového Krystalu : Harmonie, Láska, Zasvěcení

Datum: 26.- 28.01.2024 od 17:00h

Místo konání: Zahrada živlů, Prostřední Lánov, 543 41 Lánov

Cena: 4500,- Kč 

Přátelé s radostí vás srdečně zvu na víkend plný přátelství, poznání, meditací, léčení a radosti do magické Zahrady živlů. Můžete se propojit s naší komunitou a stát se svobodnou buňkou naší platformy, která postupně realizuje původní Zem. 🙂
 
Žijeme ve velice transformační době, kde staré odchází, karma se urychluje. Sami vidíte, jak se daly dlouho plánované skutečnosti do turbulentního pohybu. Procházíme si šokovými změnami uvnitř i venku. Více lidí si to začíná uvědomovat. Někteří sice pozdě, ale i to se počítá. Nastává čas si dávat věci do pořádku sami se sebou a také s okolím. Vyvrcholení se vynořuje na obzoru.
Pokračujeme dalším setkáním osobní transformace, kde se budeme zabývat posvátnou geometrií našeho 12 stranného kvantového krystalu. Třetím rokem zakončujeme design (12) a projev (21) do mistrovské podoby existence tvoření 33. Zároveň pokračujeme v dalších třech aspektech aktivace. Víkend je koncipován, tak, aby svou náplní aktivoval naše tělo, mysl a naladil duši na kosmickou energii propojenou se srdcem, láskou a jazykem tvoření existence.

Budeme společně prožívat magické chvíle v živlovém rituálu. Roztancujeme kruh a vytvoříme posvátný prostor ve kterém dojde k velkému léčení. Na řadu příjde i kreativita v podobě tvorby našeho záměru. Vyladění se na moji současnou situaci.

Registrace na info@svobodne-bunky.cz