David Icke: Nový rozhovor k současné situaci a probouzejícímu se vědomí

Odkaz na rozhovor na Otevři Svou Mysl ZDE

Od podstaty naší reality po geopolitické dění ve světě. Nový rozhovor Davida Icka v souvislosti s vydáním dvou jeho nových knih v českém jazyce.
 

Rozhovor zprostředkovala organizace nova-zem.cz

Nové knihy od Davida Ickea vydané v češtině: 

1, PAST: www.hledajici.cz

2, Děti Matrixu: www.knihyfontana.cz

 

Multiverzita Nové Země

S radostí oznamujeme spuštění nového webu www.nova-zem.cz

Cílem tohoto projektu je zastřešit inciativy spojené s vytvářením platformy Nové Země Svobodných buněk a dalších partnerů, podorovatelů. Zároveň možnost projít školou, která buduje vědomí a přináší praktické informace, osobní transformaci, propojení a spoluvytváření krásných harmonických míst.

Více a více lidí chce žít zdravě a tyto hodnoty realizovat ve svých životech.

Jsme otevření všem lidem a projektům v tomto duchu.

Saharin

Rozhovor o Archandělu Metatronovi

Live Stream: Příznaky Transformace

Datum: Čtvrtek 23.5.2024 od 20h 

Přátelé srdečně zvu na již páté živé vysílání. Informace a aktivační meditace s Archandělem Metatronem.

Odkaz pošlu týden před vysíláním.

Aktivační Cesta na Bosenské Pyramidy

Silné napojení na pyramidální energii Slunce

Datum: 10. – 14.7.     Druhý BOD aktivace Zemské mřížky

Přátelé moc vás zdravím ještě ve Velikonočních energiích. Právě jsme se vrátili z Bosny, která nás velice nadchla. Vytvořili jsme energetický trojúhleník mez 3 pyramidy, navštívili léčivý labyyrint, který je spojuje. Nyní se formuje malá skupinka do 10 lidí, se kterýma pojedeme znovu tuto práci rozšířit, vzájemně se propojit a nechat se poléčit energií v údolí pyramid.

 Termín je v červenci: 10.-14.7. 

Cenově to vychází na 5 dní 8500,-Kč. 

V ceně je ubytování v přírodních domečcích, v pokojích s vlastním WC a sprchou, společná kuchyň pro vaření. 

Místo je na úbočí pyramidy Slunce. 

Dále vstupy do labyrintů a parků, ceremonie se mnou jako průvodce. Když bude čas a chuť, tak se pojedeme podívat do Sarajeva. 

Cesta a jídlo a pojištění v ceně není. Dělá to plus cca 3000,- kč.

Pojedeme i společně auty, tak se cena rozloží. Na zpáteční cestě navštívíme kamenné koule. Budeme menší skupinka do 10 báječných lidí a patřičně si to užijeme.

Lidé se již hlásí a dobře se skupinka plní. 🙂

Budu se těšit na setkání a společnou duchovní a poznávací pouť bosenským údolím pyramid.

Můžete si psát pro informace na info@svobodne-bunky.cz

Zahrada živlů - Letní Víkendový pobyt v Krkonoších

12 Aspektů Kvantového Krystalu

Datum: 9.- 11.8.2024 od 17:00h

Místo konání: Zahrada živlů, Prostřední Lánov, 543 41 Lánov

Cena: 4500,- Kč 

Přátelé s radostí vás srdečně zvu na víkend plný přátelství, poznání, iniciací, meditací, léčení a radosti do magické Zahrady živlů. Můžete se propojit s naší komunitou a stát se svobodnou buňkou naší platformy, která postupně realizuje původní Zem. 🙂
 
Žijeme ve velice transformační době, kde staré odchází, karma se urychluje. Sami vidíte, jak se daly dlouho plánované skutečnosti do turbulentního pohybu. Procházíme si šokovými změnami uvnitř i venku. Více lidí si to začíná uvědomovat. Někteří sice pozdě, ale i to se počítá. Nastává čas si dávat věci do pořádku sami se sebou a také s okolím. Vyvrcholení se vynořuje na obzoru.
Pokračujeme dalším setkáním osobní transformace, kde se budeme zabývat posvátnou geometrií našeho 12 stranného kvantového krystalu a 3 mi aspekty: Kolektivní síly, Decentralizace a Zdraví. Víkend je koncipován, tak, aby svou náplní aktivoval naše tělo, mysl a naladil duši na kosmickou energii propojenou se srdcem, láskou a jazykem tvoření existence.

Budeme společně prožívat magické chvíle v živlovém rituálu. Roztancujeme kruh a vytvoříme posvátný prostor ve kterém dojde k velkému léčení. Na řadu příjde i kreativita v podobě tvorby našeho záměru. Vyladění se na moji současnou situaci.

Registrace na info@svobodne-bunky.cz

Hymna Svobodných Buněk

Svatá Kaple – Štědrá u Karlových Varů

Odkaz na hymnu: http://tinyurl.com/2p9avps3

😊 Kdo ještě neslyšel naši hymnu. Mám velkou radost, že se nám v nádherné kapli povedla nazpívat Hymna Svobodných Buněk. 🥳
 
🥰 Písnička je melodická, rychle se zapamatuje její poselství, které budeme více tvořit v tomto roce 2024. Do pravdy procitá další masa lidí. Vidím to podle zájmu o osobní rozvoj a realizaci komunit. Jsem vlemi vděčný, že mohu být průvodcem na cestě probouzejícího se vědomí. 🙏
 
🍀💗🙌 
 
🙏  Děkuji děkuji děkuji 😊💫💎💖

Zimní Slunovrat 22.12. od 8:30 do 11.00

Téma: Aktivace Jeruzalémské Linie

Jeruzalémská linie spojuje dvě duchovní centra. Jeruzalém a Prahu. Délka linie je 2670 km.

Dříve linie vedla přes spoustu rotund rozmístěných na energetických bodech. Většina rotund již zanikla, energetické body nikoliv.

Linie byla poprvé aktivována za křižáckých válek, nejspíše za druhé křižácké výpravy, které se účastnily i české oddíly. Do Jeruzaléma dorazily v roce 1148. Roku 1187 křesťané Jeruzalém ztratili.

Podruhé byla znovuaktivována za vlády Karla IV.
Naposledy byla linie úspěšně aktivována v roce 2018 členy Spolku druidů Kruh 21. Touto aktivací se tok energie významně posílil.

Energie z Jeruzaléma se o Zimním Slunovratu linií valí jako mocný proud kulminující vždy v okamžiku východu Slunce v daném místě.

Sluneční paprsky aktivují energii v celé linii začínající v Jeruzalémě a končí na posvátném kopci Žiži, který je již od pradávna zasvěcen Svantovítovi. Přesněji v kapli Sv. Václava.

Připojte se k nám na celkem 16 – ti místech:

– Znojmo – rotunda Sv. Kateřiny (zobrazit mapu)
– Křemešník
– Želiv – před vstupem do kostela Narození Panny Marie Praha:
– rotunda sv. Longina (zobrazit mapu)
– kostel Nejsvětější Trojice (zobrazit mapu)
– rotunda sv. Kříže (zobrazit mapu)
– náplavka u Lichtenštejnského paláce (zobrazit mapu)
– Malostranská mostecká věž (zobrazit mapu)
– kaple sv. Václava v katedrále sv. Víta (zobrazit mapu)
– kostel sv. Klimenta (zobrazit mapu)
– Arbesovo náměstí, místo bývalé rotundy sv. Filipa a Jakuba (zobrazit mapuDalší místa mimo vlastní linii, spojená se Znojmem obsazená při aktivaci:
– Linie Brno, Petrov – Olomouc Sv. Kopeček

Sejdeme se na vybraných místech nejpozději v 7:30. Na místě bude zkušený druid, který účastníkům vysvětlí průběh a cíl rituálu. Skupina se na místě sladí a připraví na příchod prvního slunečního paprsku a energie, kterou společně vyprovodíme na další bod linie

12 Aspektů Kvantového Krystalu

Téma: TRANSFORMACE

Datum: 13.4.2023 (17:00 – 22:00 hodin)

Místo konání: Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2

Cena: 1200,- Kč

Dokončení 12 klíčů a nový začátek. 9. večer věnovaný tématu: TRANSFORMACE. Není třeba předchozí zkušenost.. Pokračujeme v rozjeté realizaci svobodné platformy našeho světa, která se tvoří v souladu přirozeného řádu a s posvátnou geometrií našeho 12ti stranného kvantového krystalu. Dostáváme se do druhé poloviny aktivace  aspektů. Rozběhli jsme web a částečně decentralizovanou mezinárodní platformu. Nově testujeme volební modul DAO. Je nás již několik aktivních lidí, co pokračujeme v budování naší soběstačné – pravé ekonomiky a zapojuje se více lidí, co chce s námi tvořit a ne jen o tom hovořit. Na setkání si předáváme nástroje pro zlepšení osobního života. Radujeme se a léčíme uvězněné emoce. Propojujeme se do nekonečné lásky stvořitele. Učíme se 7 základních lidských ctností, které jsou nedílnou součástí naší komunity.

Jste srdečně zváni. Vaše účast podpoří nejen váš růst, ale i naši komunitu a celý projekt svobodných buněk.

Registrace také na info@svobodne-bunky.cz

Aktivační cesta do Egypta

Přepis starého matrixu na slunovrat 21.6. - Nový Egyptský Rok

Datum:16-23.6.2023  Místo konání: Egypt  Cena: 28000,- Kč

👉Láká tě oslavit letošní Slunovrat v Egyptě 21.6. – staroegyptský Nový rok? 🪶 😊 
Delší dobu čekám na vhodný čas aktivovat 12 D krystal na prvním bodu Zemské mřížky. 🌍
🦄Přišel silný impulz pro návštěvu Egypta na 7 dní od 16. do 23.6. Připravil jsem 3 hlavní zastávky: 3, Luxor Temple – údolí králů 2, Osirion Temple – květ života 1, pyramidy v Gize. Bude I návštěva muzea v Káhiře. Můžete se těšit na nevšední zážitky, které Egypt nabízí s koupáním v Rudém moři. Nejdříve začneme u hlavních 3 pyramid a poté se pustíme údolím Nylu dolů až do Karnaku na mystický slunovratový rituál s krystalem. Pak k moři do Hughrady a odlet domů.😃
 
🐳Náklady cca 28 000,- Kč se zpáteční letenkou z Prahy, jídlem a ubytováním. Můžete přijet na hlavní slunovratový rituál 12D krystalu do Luxoru 21.6. Tím bude cena poloviční. 🥳🍀🐚
 
Krystal Dvanáctistěn – Třetím rokem se skupinami lidí aktivně tvoříme kolektivní energoinformační pole pro změnu paradigmatu, který přichází. Je to vidět I ve hmotě a čím dál více lidí se připojuje, aby spolutvořili zdravý svět, ve kterém chceme žít. 🦋
🥰Rozhodl jsem se s krystalem podstoupit výjezd do zahraničí a postupně aktivovat/přepisovat 12 hlavních bodů na Zemi. Máte unikátní příležitost být součástí velkých aktivací, hlubokých zážitků a poznat spřízněné duše. Jedná se o unikátní příležitost pro malou skupinku. 💫
 
✅Pokud cítíte, že to s vámi rezonuje, tak mi napište do zprávy pro více informací. 👋💖😄Přátelé budu se na vás těšit. 🙏 Přihláška na info@svobodne-bunky.cz

Setkání Svobodných Buněk

Téma: Zhodnocení rozvoje SB

Datum: 19-20.8.2023 (od 14h)

Místo konání: Lažany 49, 364 52 Štědrá

Víkend v přátelském kruhu sdílení, hraní na bubínky, dobré jídlo, skvělá společnost v nádherném místě. Posunutí realizace Svobodných Buněk.

Setkání je otevřeno i novým zájemcům.

Přihláška na info@svobodne-bunky.cz