Něco pro vás osobně?

Dobrých lidí není nikdy dost, přestože se komunita Svobodných Buněk postupně rozrůstá, přibývá i počet projektů, kterým se věnujeme. Může se jednat o projekty „vnější“, pro které existují samostatné firmy, se kterými velmi úzce spolupracujeme, ale může se jednat i o projekty (třebaže jen prozatím) „vnitřní“, které se teprve rozjíždějí a čekají třeba právě na Vás… pokud Vás některý z následujících projektů zaujme a myslíte si, že byste jej dokázali posunout kupředu a pokud zároveň souzníte s našimi principy, budeme moc rádi, pokud se k nám přidáte. Aktuální nabídka projektů se v čase mění, takže se sem klidně čas od času podívejte, co je nového.

…ačkoli nejlepší je stejně se k nám přidat bez ohledu na tyto aktuální potřeby! 🙂

Projekťák pro deskovou hru

Jeden z našich vnitřních projektů je tvorba deskové hry na téma 12ti aspektů kvantového krystalu. Máme základní ideu toho, jak hru uchopit, ale chybí nám momentálně někdo, kdo by si hru vzal za svou a dotáhl ji nejen do kompletní specifikace, ale také do její fyzické podoby, včetně grafického zpracování; tedy je třeba najít vhodného výrobce, který by hru posléze pro nás fyzicky vyrobil.

Vlastně nemusíte být až tak odborník v konkrétních věcech, které je třeba udělat. Spíš hledáme nadšence, kterého by to bavilo a chtěl se projektu věnovat a dotáhnout ho do úspěšného konce.

Jste to právě vy? Klikněte na tlačítko „Chci se přidat“ níže a napište do formuláe, že Vás zajímá právě tento projekt. Těšíme se na Vás…