Přidejte se k nám

Pojďme tedy vzájemně propojit naše schopnosti a dovednosti, abychom tak mohli využít potenciál všech podobně smýšlejících lidí. Napište nám prosím něco o sobě. Nejprve pár základních informací:
Být součástí Svobodných Buněk znamená, že spolu sdílíme vše, co dokážeme. Zejména pak naše znalosti, schopnosti, dovednosti... každý to, co ví, umí, dokáže. A na oplátku je mu nabídnuta celá škála znalostí a podpory od ostatních členů Svobodných Buněk.
Rozepište se prosím o vašich dovednostech, schopnostech, které můžete nabídnout, sdílet. Cokoli napíšete, není nijak zavazující, je to jen o potenciálních možnostech, které můžeme společně využít. Nic není špatně, nic není málo...
Můžete se inspirovat 12 aspekty kvantového krystalu.

Milí přátelé,
žijeme ve velice transforma
ční době, kde staré odchází, karma se urychluje. Sami vidíte, jak se daly dlouho plánované skutečnosti do turbulentního pohybu. Procházíme si šokovými změnami uvnitř i venku. Více lidí si to začíná uvědomovat. Nastává čas si dávat věci do pořádku sami se sebou a také s okolím. Vyvrcholení se vynořuje na obzoru.

Pojďte s námi realizovat zdravou platformu Svobodných Buněk, ze kterých postupně vyrůstá zdravý svět, ve kterém chceme všichni žít. Nikdo to za nás neudělá a každý z nás je potřebný, aby svou aktivitou pomohl tento prostor vytvořit. Buďte součástí toliko potřebné změny.

Rozjíždíme postupně vícero projektů a hledáme lidi, kteří by byli ochotní zapojit se do nich. Je mnoho možností, jak to udělat. Někdo může nabídnout své odborné znalosti, jiný může přiložit ruku k dílu. Podle toho, co se nám společně podaří vybudovat, bude každý z nás odměněn.